David Spencer

Екзаменаційні матеріали

Цифрові ресурси

Додаткові матеріали

Художня література

Методична література

Gateway Second Edition B2+ Digital Student's Book Pack

Рівні:
B2+ | Intermediate, Upper Intermediate
Компонент:В 
Підручник
Категорія:В 
Середня та старша школа
ISBN:В 
9780230498556

Gateway 2nd Edition - це ідеальний підручник для середньо та старшої школи. Рівень А1+ повністю відповідає концепції нової Української школи і рекомендований для використання у 5 класі НУШ. Найефективніша підготовка учнів до успішного складання іспитів (ЗНО і ДПА) найсучасніша цифрова плаформа для роботи онлайн.

Містить Life Skills Video в кожному розділі + worksheets та Flipped Classroom Video з поясненнями граматики від автора + worksheets

Для учня: Student’s Book Premium Pack (підручник з кодом доступу до Online Workbook та ресурсного центру учня) та Workbook (паперовий робочий зошит).

Переглянути демо цифрової версії підручника:

Gateway B1 Digital Demo

Для вчителя: Книга для вчителя з кодом доступу до інтернет-ресурсу
(інструкцію щодо роботи з Teacher’s Resource Centre завантажити тут).

Teacher’s Resource Centre – містить аудіо- та відеоматеріали, тести, додаткові розробки уроків з граматики, Study Skills, Literature, CLIL, Culture, Everyday English, Life Skills, а також методичні рекомендації до них.

Test Generator – зручний інструмент для швидкого створення перевірочних робіт;Presentation Kit – цифрова версія Книги для учня та робочого зошиту з вбудованими аудіо- та відеоматеріалами та набором інструментів для роботи на інтерактивній дошці або на комп’ютері
 Інструкцію щодо активації кода до інтернет-ресурсу Gateway 2nd Edition для учня можна завантажити тут .

Відео огляд онлайн Workbook