Open Mind

Mickey Rogers, Jo Taylore-Knowles, Steve Taylore-Knowles, Ingrid Wisniewska, Dorothy Zemach

Рівні: A1-C1 | Beginner-Advanced
Категорія: Англійська для дорослих

Open Mind – ідеальний курс для молоді та дорослих, який нарівні з вивченням англійської мови, забезпечує інформацією та навичками, необхідними для досягненні успіху у 21 сторіччі (Life Skills).

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ:

Всі матеріали ідеально скомпоновані так, щоб отримати комбінацію друкованих та електронних ресурсів. Це дає можливість використовувати його як для навчання в аудиторії, так і для само опрацювання.

- Завдяки підходу Life Skills мовленнєвий матеріал постійно повторюється, що допомагає студентам отримати навички, необхідні у повсякденному житті.

- Можливість використовувати на будь-якому пристрої де є Інтернет, в тому числі мобільні телефони та tablets а також скачувати матеріали та працювати там, де немає доступу до Інтернету.

- Завдяки Online Workbook вчитель може швидко та легко слідкувати за прогресом учнів.

- Teacher’s Book Premium Pack містить Presentation Kit, що являє собою електронну версію підручника та може використовуватися на комп’ютері, Interactive Whiteboards (IWBs) чи проекторах.

- Test Generator надає вчителю можливість компонувати тести відповідно до потреб студентів (customised unit tests, mid-course tests, end-of-course tests, mid-course tests and a placement test).

- Високоякісне відео відповідає темам у підручнику.

Вчителі та студенти отримають насолоду від використання цих нових та різноманітних онлайн матеріалів. Даний ресурс економить час вчителя, який він витрачає на підготовку до уроків та дає йому можливість зосередитись на студентах і їх потребах.

SHOW_POST_FORM

Рівні курсу