David Spencer

Gateway to the World

Рівні:
A1+-B1+

Абсолютно новий курс Gateway to the World створений надихати та дивувати вчителів і учнів найкращими розробками, технологічними новинками та перевіреною методологією для 5-11 класів.

Удосконалений завдяки обширним дослідженням, Gateway to the World пропонує суперсучасний, цікавий матеріал для чудових уроків та представляє шість рівнів- А1+, А2, В1, В1+, В2, В2+, що включають:


  1. Tried & Tested Methodology based on Dave Spencer’s years of practical experience - Завдяки унікальній «формулі Gateway», згенерованій багаторічним практичним досвідом Дейва Спенсера, мільйони студентів у всьому світі успішно складають шкільні та міжнародні іспити для подальшого навчання або професійної кар’єри.

  2. Documentary video “Great Learners, Great Thinkers” section - спеціально розроблені ефектні, захоплюючі, реальні документальні відео, пов’язані з темою уроку, які є трампліном для вивчення теми розділу і допомагають учням вдосконалювати свої навички мислення та розуміння власного емоційного фону Кожне відео відповідає рівню і має опцію субтитрів.

  3. Нarvard University approach to the Visible Thinking Routines - найвища якість та найкращі традиції світового лідеру в освіті для розвитку альтернативних стратегій мислення, керування дискусіями та аналізом у класі.

  4. Virtual Classroom Exchange - collaborative projects connecting classes all over the world - підручник містить п’ять спільних проектів, які дають можливість взяти участь у віртуальному класі і підключитися онлайн з іншими користувачами курсу у всьому світі, тим самим використовувати англійську для реального спілкування з однолітками.

  5. “On-the-Go Practice” – new Gamified Learning Student’s App – застосунок з гейміфікованою практикою для прокачування ключової граматики і лексики на мобільному пристрої.

  6. Flipped Classroom Grammar videos - залежно від потреб учнів, відео можна «перевертати» і використовувати до, під час або після уроку для самостійного вивчення, що дозволяє вчителю давати більш персоналізовані допомогу та увагу на етапі практики, а учням - працювати у своєму власному темпі під час презентації.

  7. Kahoot! quizzes to help students revise target vocabulary and language in a fun way - Kahoot! тести, які у веселій формі поповнять словниковий запас та закохають у мову

Курс Gateway to the World рекомендований для державних та приватних навчальних закладів, має гриф Міністерства освіти і науки України.


Відео огляд курсу: